Kdo mě podporuje

Ing. Ladislav Kos, senátor zvolený za koalici Hnutí pro Prahu 11, Piráti, Zelení, KDU-ČSL, zastupitel MČ Praha 11

 Lidí nezasažených infekcí politických sekretariátů, lidí s odbornou erudicí a morálně na úrovni není v Senátu nikdy dost. Senát takové lidi potřebuje, aby mohl plnit svou základní funkci – být vyvažujícím prvkem v našem politickém systému, který je po posledních volbách velmi, velmi rozkolísaný.

Petr Chaluš k takovým lidem patří. Oceňuji jeho úsilí posunout našeho školství  do 21. století, snahu zlepšit komunikaci mezi školou a rodiči i napomáhat řešení vztahů mezi rodiči a dětmi.

Je pro mne rovněž zárukou, že se zasadí, aby významné komunikace plánované ve volebním obvodě, ať už dálnice D3 nebo Vestecká spojka, byly realizovány s minimálními dopady na životní prostředí a obyvatele okolních obcí. 

Bude mi ctí, přivítat ho jako kolegu v Senátu.

 

František Kopřiva, poslanec parlamentu, Piráti

Co jsem měl možnost Chalušovi poznat, musím konstatovat, že Petr je výborný manžel a otec. Během svého profesního života získal ohromný přehled a bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání. Ne nadarmo se tedy stal předsedou Fóra rodičů. Tento hlas české školství potřebuje stejně jako důraz na osobní rozvoj jedince a reflexi nových výzev 21. století ve výuce. Horní komora Parlamentu v některých případech slouží jako odkladiště vysloužilých stranických kádrů. Plní ovšem důležitou roli jakési protiváhy Poslanecké sněmovny a rozhoduje o veškeré legislativě, včetně té unijní. Senát potřebuje více progresivních, proevropských a v širším kontextu uvažujících osobností. Proto je Petr správnou volbou v nadcházejících senátních volbách na Benešovsku.

 

prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc. český informatik, univerzitní profesor a politik.

Petr Chaluš disponuje výbornou znalostí problematiky školství i vzdělávání.

Pro skutečné naplnění motta “Hlas rodičů v Senátu” jej vidím jako skvělého kandidáta.

Vzdělání je klíčem k budoucnosti každé moderní společnosti – a tomu, aby se tento klíč v České republice dařilo najít a aby se úplně neztratil, může budoucí působení Petra Chaluše v Senátu výrazně pomoci!

 

Mgr. Daniel Netušil, leader komunální kandidátky Pirátské strany s podporou Zelených v Benešově

V senátu potřebujeme někoho, kdo bude podporovat dialog mezi občany našeho regionu a senátem. Petr prosazuje senát otevřený lidem, to je podle mě hlavní důvod, proč by měl být senátorem. 

 

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek